Poslední letošní školení: daňové novinky a novela zákoníku práce 2020

Zjistili jsme, že mnohým z vás naše online školení vlastně vyhovují – v zimních a covidových nečasech nemusíte ven a zajímavý obsah si můžete užít z tepla vaší kanceláře nebo domova. Nenechte si tedy ujít naše poslední dvě letošní školení:

Abyste byli připraveni na nový rok po stránce daňové, nezmeškejte online školení „Revoluční daňové novinky pro rok 2020 a 2021“ s naší milou spolupracující daňovou poradkyní Dittou Hlaváčkovou. Tyto daňové novinky jsme naplánovali na pondělí 14. 12. 2020.

A pro velký úspěch a vyprodané termíny jsme zařadili ještě poslední letošní opakování Novely zákoníku práce 2020, kterou dne 15. 12. 2020 odpřednáší Michal Peškar. Toto školení je možné absolvovat i prezenčně ve velmi omezeném počtu osob. Pro více informací nás prosím kontaktujte e-mailem.

A zatímco se všichni pomalu začínají chystat na Vánoce, my v Randls Training se už intenzivně připravujeme na první měsíce nového roku a vymýšlíme pro vás pestrou nabídku nových seminářů. Sledujte naše stránky, ať vám naši favorité neuniknou, a budeme se těšit (snad už zase osobně) na shledání s vámi v roce 2021!

 

  • Datum: 25. 11. 2020

< Přejít zpět