< Zpět na školení

Novinka: Whistleblowing – nová právní úprava

Datum

22/11/2022 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 200 Kč (2 662 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Na jaře letošního roku představila vláda nový návrh zákona na ochranu oznamovatelů, který vychází z draftu předchozí vlády, ale obsahuje několik důležitých změn. Návrh zákona je v současné chvíli ve fázi vypořádáváni připomínek, čekáme, v jakém formátu dorazí do Poslanecké sněmovny k projednání. Deadline pro implementaci evropské úpravy, z níž návrh vychází, uplynul 17. 12. 2021.

V rámci školení si vysvětlíme komplexní problematiku whistleblowingu. Představíme si navrhovanou právní úpravu a upozorníme na změny, které přináší oproti předchozímu návrhu. Zaměříme se především na povinnosti a zákazy, které budou z nové úpravy vyplývat zaměstnavatelům a na zákazy, které ze směrnice EU vyplývají již nyní.

Stranou nezůstanou ani možnosti nastavení interních oznamovacích kanálů s upozorněním na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.

Závěrem vám poradíme, jak se na úpravu začít chystat již nyní, abyste po přijetí zákona nebyli zaskočeni.


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.