Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 2. díl (skupina M)

Datum

13/05/2024 9:00 - 17:00

Cena

Běžná cena: 4 600 Kč (5 560 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 4 200 Kč (5 082 Kč s DPH)

Dostupnost

Volno

Po úspěšném prvním dílu Pracovního práva pěkně popořádku, ve kterém jsme se zaměřili na základní instituty pracovního práva, nyní přicházíme s jeho pokračováním. V rámci školení určeného výlučně absolventům prvního dílu se zaměříme na témata, která se nevešla do našeho prvního školení a zároveň jsou svou právní úpravou o něco složitější, a personalisté se jich proto často obávají. Jedním z nich je bezesporu ukončení pracovního poměru. Víte, jak správně postupovat, aby vám jednoho dne pošťačka nedoručila výzvu soudu k vyjádření  k žalobě podané proti vaší osobě/společnosti?

Na semináři vás také přesvědčíme, že není třeba se bát zaměstnance, který se vrací z rodičovské dovolené a požaduje speciální podmínky, a že pracovnělékařská péče nemusí nutně být noční můrou personalistů. Rozebereme problematiku překážek v práci i mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Stejně jako prvním dílem vás provede osvědčená lektorská dvojice – Nataša Randlová a Michal Peškar. Praktické zkušenosti všech přednášejících spolu s dostatečným prostorem pro vaše dotazy i následnou diskuzi k tématu zaručují formát školení, ze kterého si odnesete cenné znalosti pro vaši praxi.

Mezi druhým a třetím dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Náročnost školení: mírně pokročilí

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • ukončení pracovního poměru
  • překážky v práci
  • pracovnělékařské služby
  • mateřská a rodičovská dovolená

Komorní školení pro max 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené

Akce není určena pro odborníky vykonávající právní poradenství a advokacii. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd – přibližně od 13:30 do 14:15). Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

 

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl/workshop) za sníženou cenu 10.800 Kč bez DPH.

Upozorňujeme, že výměna termínu školení je během cyklu možná pouze jednou. Tento seminář není možné absolvovat v on-line verzi!


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.