< Zpět na školení

Smlouvy a základy fungování společnosti (obchodněprávní minimum)

Datum

24/02/2021 09:00 - 15:00

Cena

Běžná cena: 3 500 Kč (4 235 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 3 300 Kč (3 993 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Jdete do obchodu a koupíte pro kolegu dort k narozeninám. Možná o tom ani nevíte, ale i v takovém případě uzavíráte smlouvu. S takovou smlouvou obvykle nebývá žádný problém; ne všechny smlouvy jsou ale tak jednoduché. Ať už máte uzavírat nájemní smlouvu k zajištění prostor pro fungování Vaší společnosti, anebo vyjednávat důležitý kontrakt na dodávku zboží či služeb, je třeba dobře vědět, jakým způsobem se taková smlouva uzavírá, co by taková smlouva měla obsahovat a kdo je oprávněn ji za Vaši společnost podepsat. Přesně z tohoto důvodu jsme si pro Vás připravili naše školení na téma obchodněprávního minima.

V průběhu tohoto školení vás nejprve seznámíme se základními pojmy obchodního práva (formy obchodních společností, jejich orgány a problematika jednání za společnost). Následně přejdeme ke stěžejní části výkladu týkající se právní úpravy smluv; ve výkladu se zaměříme na základní otázky dojednávání a vzniku smluv, dále vysvětlíme pojem obchodních podmínek a jejich užívání, představíme si také ustanovení, která se ve smlouvách standardně nacházejí a věnovat se budeme také problematice změny a ukončení smluv. Poté si uvedeme několik typů smluv nejčastěji užívaných v běžném obchodním styku a základní informace a náležitosti takových smluv (např. kupní smlouva, smlouva o dílo či licenční smlouva). Školení pak zakončíme výkladem problematiky odpovědnosti za vady a záruky a jejich vzájemného rozlišení.


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .