< Zpět na školení

Škodlivé vlivy civilizace na pracovišti – alkohol, drogy, internet a sociální sítě

Datum

24/03/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 901 Kč (2 300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč (2 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Zaměstnanci jsou často sváděni různými vlivy, kvůli nimž nekonají řádně svoji práci. Tradičně jde o alkohol, který konzumují v práci nebo pod jeho vlivem přicházejí na pracoviště, případně o kouření a kuřácké „přestávky“ během pracovní doby. V poslední době se k těmto „tradičním“ škodlivým vlivům přidává i užívání drog (např. marihuany či amfetaminu) anebo léků. Další problematickou oblastí jsou spory a urážky na pracovištích, a to nejenom mezi zaměstnanci, ale i mezi zaměstnanci a třetími osobami (klienty, dodavateli a dalšími). Zcela novým fenoménem se stává internet a sociální sítě, kam se spory a urážky přesouvají a kde si zaměstnanci rádi „uleví“, když jsou v práci nespokojení či naštvaní.

 

Řeší tyto vlivy a situace naše právní předpisy nebo judikatura? Kdy je možné zaměstnancům jednotlivé škodlivé vlivy zakázat? Jak můžete dodržování tohoto zákazu kontrolovat? Kdy a jakých způsobem je možné zaměstnance za porušení zákazu postihnout?

Škodlivé vlivy civilizace přinášejí do každodenní personální a pracovněprávní praxe celou řadu otázek. Na semináři Vás provedeme touto velice aktuální a vyvíjející se problematikou a nabídneme odpovědi na výše uvedené otázky.


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat – o tom Vás obratem e-mailem informujeme. V ostatních případech Vám po registraci (obvykle do 3 pracovních dnů) zašleme e-mailem potvrzení o účasti a zálohovou fakturu k uhrazení ceny školení.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .