Školící místnost

< Zpět na školení

Pracovní právo pěkně popořádku – 2. díl (skupina L)

Datum

05/03/2024 9:00 - 17:00

Dostupnost

Již nelze registrovat

Máte-li zájem o seminář s tímto obsahem, prosím kontaktujte nás na training@randls.com nebo se podívejte na naši kompletní nabídku seminářů.

Po úspěšném prvním dílu Pracovního práva pěkně popořádku, ve kterém jsme se zaměřili na základní instituty pracovního práva, přicházíme s jeho pokračováním. V rámci školení určeného výlučně absolventům prvního dílu se zaměříme na témata, která se nevešla do našeho prvního školení a zároveň jsou svou právní úpravou o něco složitější, a personalisté se jich proto často obávají. Jedním z nich je bezesporu ukončení pracovního poměru. Víte, jak správně postupovat, aby vám jednoho dne pošťačka nedoručila výzvu soudu k vyjádření  k žalobě podané proti vaší osobě/společnosti?

Na semináři vás také přesvědčíme, že není třeba se bát zaměstnance, který se vrací z rodičovské dovolené a požaduje speciální podmínky, a že pracovnělékařská péče nemusí nutně být noční můrou personalistů. Rozebereme překážky v práci i mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Mezi druhým a třetím dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Náročnost školení: mírně pokročilí.

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • všechny možné způsoby ukončení pracovního poměru jak z pohledu zaměstnavatele, tak z pohledu zaměstnance
  • pracovnělékařské služby
  • překážky v práci včetně mateřské, otcovské a rodičovské dovolené a návratu po nich

Komorní školení pro max 25 osob, pouze prezenční forma školení.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně vracející se z mateřské nebo rodičovské dovolené, asistentky.

Akce není určena pro společnosti a odborníky poskytující právní služby, auditorskou činnost, specializované poradenství nebo jinou činnost konkurenční povahy. Vyhrazujeme si právo určit seznam účastníků.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd – přibližně od 13:30 do 14:15). Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou vám k dispozici v tištěné formě.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3. díl/workshop) za sníženou cenu 10.800 Kč bez DPH. Upozorňujeme, že z technických a kapacitních důvodů není možné přestupovat mezi jednotlivými třídílnými běhy (skupinami) tohoto školení.