< Zpět na školení

Dovolená po novele od roku 2021 – WORKSHOP (on-line)

Datum

18/11/2020 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 1 901 Kč ( 2 300 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 1 735 Kč ( 2 100 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Jedna z nejzásadnějších změn v přijaté novele zákoníku práce spočívá ve zcela nové koncepci dovolené, která bude počítána tzv. na hodiny. I když této novince média nedávají takový prostor, jde o změnu, která se dotkne každého zaměstnance, ať již toho, kdo dovolenou čerpá, tak toho, kdo dovolenou nařizuje a počítá velikost jejího nároku.

Abyste byli schopni zaměstnancům vysvětlit, že se jim neděje žádná křivda, a jak vlastně budou nároky na dovolenou a její čerpání po novu vypadat, je toto školení koncipováno jako workshop, kdy bude v průběhu školení řešeno množství praktických příkladů a otázek. Taktéž se budeme věnovat oblastem, které v praxi často činí problémy a které ve větší či menší míře novela mění – krácení dovolené, čerpání dovolené ve svátek a převádění dovolené do následujících let. Ačkoliv Vám náš workshop připomene hodinu matematiky ze střední školy, věřte, že se Vám znalosti neztratí a žádný všetečný dotaz zaměstnance Vás nepřekvapí.

S námi se nemusíte bát počítání a kalkulačky s sebou!


Registrovat

Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .