< Zpět na školení

Dovolená od roku 2021 – WORKSHOP

Datum

12/01/2021 9:00 - 13:00

Cena

Běžná cena: 2 300 Kč (2 783 Kč s DPH)
Speciální cena pro klienty Randl Partners: 2 100 Kč (2 541 Kč s DPH)

Dostupnost

Volná místa

Jedna z nejzásadnějších změn v přijaté novele zákoníku práce spočívá ve zcela nové koncepci dovolené, která je s účinností od 1. ledna 2021 nově počítána tzv. na hodiny. I když této novince média nedávají takový prostor, jde o změnu, která se dotkne každého zaměstnance – ať již toho, kdo dovolenou čerpá, nebo toho, kdo dovolenou nařizuje a počítá nárok na ní.

Abyste byli schopni zaměstnancům vysvětlit, že se jim neděje žádná křivda, a jak vlastně nároky na dovolenou a její čerpání nově vypadají, je toto školení koncipováno jako workshop, kdy bude řešeno množství praktických příkladů a otázek. Taktéž se budeme věnovat oblastem, které v praxi často činí problémy a které ve větší či menší míře novela mění – krácení dovolené, čerpání dovolené ve svátek a převádění dovolené do následujících let. Ačkoliv vám náš workshop možná připomene hodinu matematiky ze střední školy, věřte, že se vám znalosti neztratí a žádný všetečný dotaz zaměstnanců vás nepřekvapí.

S námi se nemusíte bát počítání a kalkulačky s sebou!


Registrovat


    Upozorňujeme, že kapacita školení je omezená. Může se tedy stát, že Vaši registraci nebudeme moci akceptovat.
    Kliknutím na tlačítko "Odeslat" se závazně registrujete na zvolené školení a potvrzujete, že jste se seznámil/a s Obchodními podmínkami a Pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Nepřeji si, aby mi byly zasílány nabídky seminářů.


    Tyto stránky využívají cookies. Bližší informace o ochraně a zpracování osobních údajů naleznete zde .