Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Pracovní právo pěkně popořádku - 2. díl

Lektoři: Datum:
15. 10. 2019
Čas:
9:00 - 17:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Po úspěšném prvním dílu Pracovního práva pěkně popořádku, ve kterém jsme se zaměřili na základní instituty pracovního práva, nyní přicházíme s jeho pokračováním. V rámci školení určeného výlučně absolventům prvního dílu se zaměříme na témata, která se nevešla do našeho prvního školení a zároveň jsou svou právní úpravou o něco složitější, a personalisté se jich proto často obávají. Jedním z nich je bezesporu ukončení praconvího poměru. Víte, jak správně postupovat, aby Vám jednoho dne pošťačka nedoručila výzvu soudu k vyjádření  k žalobě podané proti Vaší osobě/společnosti?

Na semináři Vás také přesvědčíme, že není třeba se bát zaměstnance, který se vrací z rodičovské dovolené a požaduje speciální podmínky, a že pracovnělékařská péče nemusí nutně být noční můrou personalistů. Vysvětlíme si také principy odpovědnosti zaměstnanců i zaměstnavatele v pracovněprávních vztazích a rozebereme problematiku zvýšení a prohloubení kvalifikace.

Stejně jako prvním dílem Vás provede osvědčené lektorské trio - Nataša Randlová, Michal Peškar a Ondřej Chlada. Praktické zkušenosti všech přednášejících spolu s dostatečným prostorem pro Vaše dotazy i následnou diskuzi k tématu zaručují formát školení, ze kterého si odnesete cenné znalosti pro Vaši praxi.

Mezi druhým a třetím dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • ukončení pracovního poměru
  • těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená – nástup, návrat a další problémy
  • pracovnělékařské služby
  • zvýšení a prohloubení kvalifikace
  • nejčastější praktické problémy a chyby personalistů týkající se výše uvedených témat
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně navrátivší se z mateřské nebo rodičovské dovolené.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, nově také zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd - přibližně od 13:30 do 14:15).

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3 díl - WORKSHOP) za sníženou cenu 8 842 Kč bez DPH.

Běžná cena: 3 636 Kč ( 4 400 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 3 388 Kč ( 4 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner