Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Pracovní právo pěkně popořádku - 1. díl

Lektoři: Datum:
17. 9. 2019
Čas:
9:00 - 17:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

S pracovním právem se během života dříve nebo později setkáme všichni. Na první pohled nikterak složitá disciplína upravená tenoučkým zákoníkem práce však po bližším seznámení odhalí nespočet záhadných výjimek a pravidel, ve kterých mnohdy není jednoduché se vyznat. Dáte ruku do ohně za to, že víte, kterým okamžikem vzniká pracovní poměr? Víte, jak správně rozvrhnout a evidovat pracovní dobu zaměstnanců a jaké je jejich právo na dovolenou?

Potřebujete si osvěžit Vaše znalosti pracovního práva, abyste se po návratu z mateřské nebo rodičovské dovolené ve všech změnách v tomto právním odvětví neztratili? Nebo se jenom necítíte na své současné pracovní pozici „jistí v kramflecích“ a některé vědomosti byste si chtěli oživit nebo urovnat? Právě pro Vás je určeno celodenní školení Pracovní právo pěkně popořádku, kterým Vás provede Nataša Randlová, Michal Peškar a Ondřej Chlada.

Seminář začneme vznikem pracovního poměru, probereme jeho náležitosti, obsah a možné i nemožné změny. Probereme pracovní dobu a budeme se věnovat otázkám dovolené. Po celou dobu školení, stejně jako na jeho konci již tradičně rezervujeme dostatek prostoru pro Vaše dotazy a diskuzi k aktuálním tématům, která Vás zajímají.

Mezi prvním a druhým dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Kromě podkladových materiálů, na které jste zvyklí, nově obdržíte zákoník práce.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • vznik a změna pracovního poměru, pracovní smlouva
  • pracovní doba a práce přesčas, doba odpočinku
  • odpovědnost zaměstnance za škodu vs. povinnost zaměstnance za škodu 
  • odpovědnost zaměstnavatele za škodu vs. povinnost zaměstnavatele nahradit škodu 
  • dovolená a neplacené volno
  • dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr
  • nejčastější praktické problémy a chyby personalistů
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně navrátivší se z mateřské nebo rodičovské dovolené.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály, nově také zákoník práce a občerstvení (dopolední coffee break a lehký oběd - přibližně od 13:30 do 14:15).

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3 díl - WORKSHOP) za sníženou cenu 8 842 Kč bez DPH.

Běžná cena: 3 636 Kč ( 4 400 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 3 388 Kč ( 4 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner