Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

LETNÍ ŠKOLA v červenci 2019

Lektoři: Datum:
17. 7. 2019
18. 7. 2019
Čas:
9:00 - 17:00
9:00 - 16:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Po roce Vás opět srdečně zveme na do naší Letní školy – pojďme si uprostřed léta společně osvěžit své pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Zapište si do diářů jeden ze dvou letních termínů naší oblíbené dvoudenní letní školy nejen pro personalisty.

Na co se můžete těšit letos?

Přesvědčíme Vás, že i s bizardními případy si víme rady. Váš oblíbený lektor Michal Peškar sesbíral nevšední případy, se kterými jsme se v nedávné době setkali, a ukáže Vám v naší speciální poradně, jak je řešit. Pokud nám zašlete své perličky z praxe, rádi Vám poradíme i s nimi. Nataša Randlová Vám představí zajímavá soudních rozhodnutí z poslední 12 měsíců – nad některým se zasmějete, nad některými slzu uroníte. Součástí přednášky bude i tipování, jak spor  Nejvyšší soud rozhodl – uvidíme kolikrát se s Nejvyšším soudem shodnete. Jako „moderní odbory“ se samy označují virtuální odbory, které jsou nyní poměrně v masovém rozsahu zakládány. Vyznačují se tím, že po zaměstnavateli i po zaměstnancích požadují komunikaci výhradně pomocí webového rozhraní a audio konferencí, vyhýbají se osobnímu kontaktu a nechtějí od zaměstnavatele poskytnutí místnosti nebo technického vybavení. Jednou měsíčně pak zaměstnavateli pošlou za svou činnost fakturu. Nataša Randlová Vám poradí, co dělat, až se jednou moderní odbory objeví i u Vás. Kde už všude fungují a jaká strategie je nejlepší, se dozvíte během přednášky.

A co navíc?

Vyčerpává vás práce, rodina a přátelé? Zapomněli jste odpočívat? Rozdáváte svou energii a žádná nepřichází zpět? S pomocí terapeutky Alexandry Knoblochové objevíte vzorce, jimiž se řídí Vaše nakládání s energií, abyste opět našli vnitřní nadhled, rovnováhu a zdraví. Během aktivního zážitkového workshopu pochopíte, co právě Vám energii dává a kde se ztrácí. Naučíte se dechové techniky pro správnou práci s myslí a egem i základní cvičení pro péči o svou energii a relaxaci pro každý den. 

Mozek nestojí o nudu. Společně s certifikovanou trenérkou paměti Hanou Habartovou provětráme všechny jeho závity, abyste si vylepšili paměť, soustředění a pozornost, a nikdy už nemuseli hledat klíče nebo mobil. Naše lektorka Vás naučí paměťové techniky, která jsou užitečné pro zapamatování jmen a tváří, ale poslouží také při prezentaci nebo zafixování různých procesních postupů. Odnesete si spoustu dovedností a slibujeme, že při společných cvičeních se budete bavit.

Ruku na srdce, kolikrát jste si slíbili, že vyrazíte do fitka nebo na jógu, abyste si protáhli tělo, a místo toho jste opět honili resty v práci. Docela nenápadným, ale účinným způsobem však můžete efektivně a vyváženě posilovat právě ty svalové skupiny, které tvoří základ správného fungování pohybového aparátu, aniž byste museli vstát ze židle u vašeho pracovního stolu. S pomocí psycholožky a lektorky kurzů zdravotního cvičení Elišky Čermákové se přesvědčíte, jak je to snadné.

Témata školení:
 Letní škola 2019
  • Radost nebo pláč – Judikatura posledních 12 měsíců. Tipnete si, jak jednotlivé spory soudci vyřešili?
  • Virtuální odbory – Oslovily i Vás? Komunikují jen prostřednictví e-mailů, vyhýbají se osobnímu kontaktu. Kde všude už fungují a jaká strategie je z hlediska zaměstnavatele nejlepší?
  • I s bizarními případy si víme rady. Otevíráme speciální pracovněprávní poradnu! A těšíme se na Vaše zapeklité případy.

Co navíc? Zajímavá setkání a tipy pro vaše zdraví

  • Pryč s únavou. S pomocí koučky a terapeutky Alexandry Knoblochové se zbavíte věčné únavy. Naučíte se dýchat, odpočívat a pracovat s vlastní energií.
  • Přidáme fitness pro mozek a skvělé cvičení pro váš pohybový aparát, které zvládnete, aniž byste museli vstát z Vaší pracovní židle.
Poznámky:

Komorní školení pro max. 20 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení.

Cena školení zahrnuje program školení na oba dny, besedy během polední pauzy, veškeré pracovní materiály k jednotlivým bodům programu, předání kontaktů na přednášející a kompletní občerstvení, včetně oběda a teplých a studených nápojů.

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů  jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 6 000 Kč ( 7 260 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 6 000 Kč ( 7 260 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner