Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Novela slovenského zákoníku práce prakticky

Lektor: Datum:
13. 6. 2019
Čas:
10:00 - 16:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Působí Vaše společnosti i na Slovensku? Pak tu máme školení právě pro Vás. Před rokem byla u našich sousedů přijata novela tamního zákoníku práce (slovensky: zákonníku práce). Vyřešila palčivé problémy, které v praxi trápily personalisty? Aktuálně se například množí otázky ohledně mateřské a rodičovské dovolené či agenturního zaměstnávání. Jaká pracovněprávní témata, o kterých se v Česku zatím moc neví, nyní na Slovensku rezonují? Mezi takové novinky patří rekreační poukazy, změny ve 13. a 14. platech či diskuse o snížení daní pro zaměstnance.

Vašim kvalifikovaným průvodcem problematikou slovenského pracovního práva bude náš vážený host – Mgr. Dušan Nitschneider, uznávaný expert na slovenské pracovní právo. I když má slovenský zákoník práce stejné kořeny jako ten český, není vůbec stejný a postupem času se od něho víc a víc vzdaluje. Proto je potřeba být v obraze a školit se i na slovenský zákoník práce a další pracovněprávní předpisy. Na školení se proto seznámíte také se základy slovenského pracovního práva jako je vznik, zánik, výpovědní doba, změny a průběh pracovního poměru, řádná dovolená.

Nebude se jednat o „suchý“ výklad problematiky, ale o praktické školení obohacené o příklady, judikaturu a zkušenosti z praxe s možností bohaté diskuse.

Témata školení:

Na školení se tedy budeme zabývat následujícími otázkami:

  • vznik pracovního poměru – pracovní smlouva a její náležitosti
  • změna pracovního poměru
  • skončení pracovního poměru
  • dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr
  • překážky v práci, včetně mateřské a rodičovské dovolené
  • řádná dovolená, poukazy
  • agenturní zaměstnávání
  • novela ZP platná od května 2018
Poznámky:

Určeno pro: personalisté, zaměstnanci HR, zaměstnanci společností, které působí jak v České, tak Slovenské republice.

Jako účastník školení získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break).

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 2 975 Kč ( 3 600 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 2 727 Kč ( 3 300 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner