Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Pracovní doba v problémech a chybách z praxe

Lektor: Datum:
12. 6. 2019
Čas:
9:00 - 13:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Každý, kdo se již setkal problematikou pracovní doby a jejího rozvržení, ví, že jde o velice zapeklitou a spletitou problematiku s mnoha nástrahami. V praxi se pak používají termíny a postupy, které se v zákoníku práce nikde nevyskytují. Co je tedy správně a jak postupovat? Na našem semináři budeme o problémech, které Vás trápí, společně diskutovat u kulatého stolu.

V první části si vysvětlíme základní v praxi používané termíny jako je fond pracovní doby, plánovací kalendář, banka přesčasů, 4směnný pracovní režim nebo klouzák. Samozřejmě nebudou chybět jejich ekvivalenty podle zákoníku práce nebo upozornění, v čem jsou nebo mohou být tyto pojmy chybné.

Dále se budeme věnovat nejčastějším chybám a mýtům, se kterými se pravidelně při naší praxi setkáváme. Nebudeme se omezovat pouze na plánování nerovnoměrného rozvržení pracovní doby, ale podíváme se i na problémy při pružné pracovní době, pracovní pohotovosti, práci přesčas a ve svátek, poskytování odpočinků nebo evidování práce.

Jelikož pracovní doba není oblast sama pro sebe, řešení jednotlivých problémů a chyb budeme probírat komplexně, takže se dostaneme i k souvisejícím problematikám – odměňování, dovolená, překážky v práci a další.

Témata školení:

Na školení se tedy budeme zabývat následujícími otázkami:

  • používané pojmy v pracovní době, které v zákoníku práce nenajdete
  • chyby při rozvrhování rovnoměrné i nerovnoměrné pracovní doby
  • práce ve svátek a tzv. placený svátek
  • pružná pracovní doba při překážkách a pracovních cestách
  • banky přesčasů
  • evidence pracovní doby a docházky
  • přiměřená doba na jídlo a oddech
  • pracovní pohotovost
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / jednatelé / vedoucí zaměstnanci / osoby odborně způsobilé k prevenci rizik / bezpečnostní technici / poskytovatelé pracovnělékařských služeb.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break).

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 1 901 Kč ( 2 300 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 1 735 Kč ( 2 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner