Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Všechno, co potřebujete vědět o agenturním zaměstnávání a dočasném přidělení

Lektor: Datum:
4. 6. 2019
Čas:
9:00 - 13:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Nakolik je agenturní zaměstnávání pružným prostředkem k doplnění zaměstnanců, natolik je jeho současná právní úprava strohá, nedostatečná a potřebám praxe zcela nevyhovující. Naše školení Vám proto poslouží jako komplexní a spolehlivý průvodce celou problematikou. Agentura práce a vaše firma jakožto uživatel jsou povinny zabezpečit, aby pracovní a mzdové podmínky dočasně přiděleného zaměstnance nebyly horší, než jsou nebo by byly podmínky srovnatelného zaměstnance. Objasníme si, kdy jsou naplněny znaky závislé práce, kdy jde o poskytování služeb a kdy o pronájem síly. Co je to zastřené zprostředkování zaměstnávání?

Dozvíte se, co se rozumí srovnatelnými mzdovými a pracovními podmínkami dočasně přiděleného zaměstnance. Má nárok dočasně přidělený pracovník na příspěvek na stravování, na cafeterii, nadstandardní dovolenou atd.? A jak upravit pracovnělékařské služby či postupovat při vzniku pracovního úrazu. Budeme se zabývat i odpovědnosti za škodu z hlediska agentury i dočasně přiděleného zaměstnance. V neposlední řadě se dotkneme také agenturního zaměstnávání cizinců. Seznámíme Vás také s nejvýznamnější judikaturou v oblasti agenturního zaměstnávání a nelegálního zaměstnávání.

Školení není pokračováním předešlých dílů, které jsme měli v minulých letech. Je tedy vhodné i pro ty, co na našem školení o agenturách ještě nebyli, nebo pro ty, co si chtějí zopakovat i základní aspekty této úpravy.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • definice agenturního zaměstnávání vs. poskytnutí služby
  • smluvní náležitosti potřebné dokumentace
  • srovnatelné pracovní a mzdové podmínky – co zahrnují a na co se nevztahují?
  • odpovědnost za škodu
  • BOZP povinnosti uživatele vůči dočasně přiděleným zaměstnancům
  • ukončení dočasného přidělení
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / jednatelé / vedoucí zaměstnanci / osoby odborně způsobilé k prevenci rizik / bezpečnostní technici / poskytovatelé pracovnělékařských služeb.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break).

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 1 901 Kč ( 2 300 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 1 735 Kč ( 2 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner