Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Nebojme se inspekce práce! Průběh kontroly ve Vaší firmě krok za krokem

Lektor: Datum:
11. 4. 2019
Čas:
9:00 - 13:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

U mnoha zaměstnavatelů vzbuzuje kontrola ze strany inspekce práce obavy – ruku do ohně by za znalost a dodržování všech pracovněprávních a bezpečnostních předpisů dal i málokterý personalista, který je touto činností pověřen. Čeho se zaměstnavatelé bojí nejvíce a na co se naopak zaměřují inspektoři? A jaká je pravděpodobnost, že inspektoři práce zazvoní právě u vašich vstupních dveří? Na tyto i spoustu dalších otázek odpoví v rámci prakticky laděného školení osoba v tomto směru nejpovolanější, náš vážený host pan Aleš Kalvoda, vedoucí inspektor Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký a Liberecký kraj.

První část školení bude věnována modelovému průběhu kontroly ze strany inspekce práce. Dále náš host prozradí, na co se inspektoři při kontrolách zaměřují především a kam by tedy svou pozornost měli směřovat také zaměstnavatelé.

V druhé části školení se náš host bude zabývat sankcemi, které při objevení závažných nedostatků zaměstnavatelům hrozí. Pan Kalvoda se v poslední části školení zaměří na nejčastěji pokládané dotazy, se kterými se v rámci své praxe opakovaně setkává. Měl by se tak zejména věnovat problematice odměňování, dovolené, docházky do zaměstnání nebo pracovní doby.

V neposlední řadě bude v závěru školení účastníkům poskytnut dostatek prostoru pro dotazy a společnou diskuzi nad situacemi z praxe.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • modelový případ průběhu kontroly inspekce práce ve společnosti
  • vybrané oblasti, na něž se kontroly inspekce práce zaměřují
  • nejčastější chyby zaměstnavatelů
  • zákon o přestupcích
  • dotazy z vlastní personální praxe, diskuse
Poznámky:

Komorní školení pro max. 25 osob

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení 

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break). Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě. Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 1 901 Kč ( 2 300 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 1 735 Kč ( 2 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner