Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Alkohol, drogy a sociální sítě na pracovišti i mimo něj. Kdy jde o porušení pracovní povinnosti? Jak zjistit a jak postihovat?

Lektor: Datum:
27. 2. 2019
Čas:
9:00 - 13:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Zaměstnanci jsou často sváděni různými vlivy, kvůli nimž nekonají řádně svoji práci. Tradičně jde o alkohol, který konzumují v práci nebo pod jeho vlivem přicházejí na pracoviště, případně o kouření a kuřácké „přestávky“ během pracovní doby. V poslední době se k těmto „tradičním“ škodlivým vlivům přidává i užívání drog (např. marihuany či amfetaminu) anebo léků. Další problematickou oblastí jsou spory a urážky na pracovištích, a to nejenom mezi zaměstnanci, ale i mezi zaměstnanci a třetími osobami (klienty, dodavateli a dalšími). Zcela novým fenoménem se stává internet a sociální sítě, kam se spory a urážky přesouvají a kde si zaměstnanci rádi „uleví“, když jsou v práci nespokojení či naštvaní.

Řeší tyto vlivy a situace naše právní předpisy nebo judikatura? Kdy je možné zaměstnancům jednotlivé škodlivé vlivy zakázat? Jak můžete dodržování tohoto zákazu kontrolovat? Kdy a jakých způsobem je možné zaměstnance za porušení zákazu postihnout?

Škodlivé vlivy civilizace přinášejí do každodenní personální a pracovněprávní praxe celou řadu otázek. Na semináři Vás provedeme touto velice aktuální a vyvíjející se problematikou a nabídneme odpovědi na výše uvedené otázky.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

Jednotlivé nebezpečné vlivy civilizace – kdy se jedná o porušení povinnosti, jak zjistit, jaké jsou možné sankce?

• alkohol

• drogy

• kouření

• urážky a spory nejenom na sociálních sítích a nejenom mezi zaměstnanci

Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisty / zaměstnance HR oddělení / vedoucí zaměstnance / management.

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break).

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 1 901 Kč ( 2 300 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 1 735 Kč ( 2 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner