Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Disciplinární řízení versus neuspokojivé výsledky – prakticky, v judikatuře a s workshopem

Lektor: Datum:
26. 2. 2019
Čas:
9:00 - 14:00
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Nepochybujeme o tom, že ve své praxi jste se s porušením pracovních povinností zaměstnanců (resp. pracovní kázně, jak to všichni známe postaru) již setkali. Proces upozornění na porušování pracovních povinností i případné následné ukončení pracovního poměru takto „nedisciplinovaných“ zaměstnanců však není nijak příjemný – i z toho důvodu je třeba věnovat dvojnásobnou pozornost jeho jednotlivým krokům, aby nebylo možné je v budoucnu ze strany zaměstnance jakkoli zpochybňovat a nakonec dovést až k nákladnému soudnímu řízení.

V prakticky laděném semináři prodiskutujeme tipy, jak v daném případě rozpoznat intenzitu porušení, povíme si, jaký úkon je třeba udělat v jaké lhůtě, probereme tajemství doručování v pracovním právu a postupně se dostaneme až k momentu, kdy už zaměstnavateli podle práva nic nehrozí.

V průběhu této části si mimo jiné sami v rámci workshopu vyzkoušíte řešit situace z praxe – např. opravit chybné upozornění na konkrétní porušení povinností, včetně zhodnocení jeho intenzity nebo předat zaměstnanci výpověď tím správným způsobem.

V neposlední řadě jsme pro Vás k tomuto tématu vybrali ta nejdůležitější rozhodnutí z judikatury Nejvyššího soudu, která je třeba znát, když ukončujete pracovní poměr pro porušování pracovních povinností Vašich zaměstnanců.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí.

Témata školení:

Na semináři se budeme zabývat těmito otázkami:

• Porušování pracovní kázně krok za krokem:

intenzita porušení

zachování lhůt

doručování

postup při předávání dokumentů

• Relevantní judikatura NS ČR

Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / management

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break).

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Běžná cena: 2 727 Kč ( 3 300 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 2 562 Kč ( 3 100 Kč s DPH )
Obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
 
Za naším projektem stojí silný partner