Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Pracovní právo pěkně popořádku - 2. díl - Skupina B

Lektoři: Datum:
19. 2. 2019
Čas:
9:00 - 17:00
Místo konání: Randls Training
OBSAZENO
Popis školení:

Po úspěšném prvním dílu Pracovního práva pěkně popořádku, ve kterém jsme se zaměřili na základní instituty pracovního práva, nyní přicházíme s jeho pokračováním. V rámci školení určeného výlučně absolventům prvního dílu se zaměříme na témata, která se nevešla do našeho prvního školení a zároveň jsou svou právní úpravou o něco složitější, a personalisté se jich proto často obávají.

Na semináři Vás přesvědčíme, že není třeba se bát zaměstnance, který se vrací z rodičovské dovolené a požaduje speciální podmínky, a že pracovnělékařská péče nemusí nutně být noční můrou personalistů. Vysvětlíme si také principy odpovědnosti zaměstnanců i zaměstnavatele v pracovněprávních vztazích a rozebereme problematiku zvýšení a prohloubení kvalifikace.

Stejně jako prvním dílem Vás provede osvědčené lektorské trio - Nataša Randlová, Michal Peškar a Ondřej Chlada. Praktické zkušenosti všech přednášejících spolu s dostatečným prostorem pro Vaše dotazy i následnou diskuzi k tématu zaručují formát školení, ze kterého si odnesete cenné znalosti pro Vaši praxi.

Mezi prvním a druhým dílem obdrží účastníci semináře dobrovolný domácí projekt, který účastníkům kurzů osvěží nabyté znalosti. Na začátku dalšího dílu se přednášející k domácímu projektu vrací.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • odpovědnost zaměstnance za škodu vs. povinnost zaměstnance nahradit škodu
  • odpovědnost zaměstnavatele za škodu vs. povinnost zaměstnavatele nahradit škodu
  • těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená – nástup, návrat a další problémy
  • pracovnělékařské služby
  • zvýšení a prohloubení kvalifikace
  • nejčastější praktické problémy a chyby personalistů týkající se výše uvedených témat
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně navrátivší se z mateřské nebo rodičovské dovolené.

Jako účastník cyklu školení Pracovní právo pěkně popořádku získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení (coffee break).

Všechny pracovní materiály včetně prezentace či pracovních sheetů jsou Vám k dispozici v tištěné formě.

Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3 díl - WORKSHOP) za sníženou cenu 8.760 Kč (10.600 Kč vč. DPH).

Běžná cena: 3 554 Kč ( 4 300 Kč s DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 3 306 Kč ( 4 000 Kč s DPH )
 
Za naším projektem stojí silný partner