Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Školení

 

Pracovní právo pěkně popořádku - 2. díl

Lektor: Datum:
7. 3. 2017
Čas:
9:00 - 16:30
Místo konání: Randls Training
Popis školení:

Po úspěšném prvním dílu Pracovního práva pěkně popořádku, ve kterém jsme se zaměřili na základní instituty pracovního práva, nyní přicházíme s jeho pokračováním. V rámci školení určeného výlučně absolventům prvního dílu se zaměříme na témata, která se nevešla do našeho prvního školení a zároveň jsou svou právní úpravou o něco složitější a personalisté se jich proto často obávají.

My Vás na našem semináři přesvědčíme, že není třeba se bát zaměstnance, který se vrací z rodičovské dovolené a požaduje speciální podmínky, ani že pracovnělékařská péče musí nutně být noční můrou personalistů. Vysvětlíme si také principy odpovědnosti zaměstnanců i zaměstnavatele v pracovněprávních vztazích a rozebereme mezi personalisty ne příliš oblíbenou problematiku přechodu práv a povinností.

Stejně jako prvním dílem Vás provede osvědčená lektorka Nataša Randlová, k níž se na druhém semináři připojí advokát David Borovec. Praktické zkušenosti obou přednášejících spolu s dostatečným prostorem pro Vaše dotazy i následnou diskuzi k tématu zaručují formát školení, ze kterého si odnesete cenné znalosti pro Vaši praxi.

Novinkou pro rok 2017 je zadání vypracování praktického případu na doma, které v následujícím 3. dílu semináře společně projdeme, rozebereme a vyřešíme.

Náročnost školení: začátečníci / mírně pokročilí.

Témata školení:

Školení se zaměří zejména na následující okruhy:

  • odpovědnost zaměstnance za škodu vs. povinnost zaměstnance nahradit škodu
  • odpovědnost zaměstnavatele za škodu vs. povinnost zaměstnavatele nahradit škodu
  • těhotenství, mateřská a rodičovská dovolená – nástup, návrat a další problémy
  • pracovnělékařské služby
  • přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů
  • nejčastější praktické problémy a chyby personalistů týkající se výše uvedených témat
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně navrátivší se z mateřské nebo rodičovské dovolené.

Občerstvení (dopolední coffee break) v ceně semináře.

V rámci semináře bude servírován také lehký oběd (přibližně od 13:30 do 14:15, zahrnut již v ceně semináře) – účastníci tak budou mít příležitost prodiskutovat mezi sebou nově nabyté zkušenosti a poznatky již v průběhu semináře.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3 díl - WORKSHOP) se slevou 1.500 Kč za sníženou cenu 9.000 Kč vč. DPH. 

Běžná cena: 4 000 Kč ( 3 305 Kč bez DPH ) Speciální cena pro Klienty advokátní kanceláře Randl Partners: 3 600 Kč ( 2 975 Kč bez DPH )
Obchodní podmínky
 
Za naším projektem stojí silný partner