Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Prvotřídní občerstvení

 
Profesionální lektoři
Potřebná témata
Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Konec unaveným sendvičům zabaleným ve fólii a termoskové kávě, které jsou nezbytným inventářem naprosté většiny seminářů. V Randls Training zastáváme názor, že k dobrému školení patří i čerstvé jídlo z kvalitních surovin, dobrá káva a čaj a zdravé pití.

 

  

Občerstvení podávané v rámci jednotlivých školení v té nejvyšší kvalitě pro Vás připravujeme ve spolupráci s výjimečnou italskou restaurací Il Primo Piatto, společností FOOD STORY, rodinným bistrem SISTERS, Dream Food Bistrem a kavárnou CAFÉ COLUMNA, nabízející ty nejkvalitnější potraviny s příběhem a rodokmenem. Našim dodavatelem je také restaurace U Havlíčků,  jejíž výtečné pokrmy dokáží psát poesii vařečkou.

 

                       

 

V případě dopoledních seminářů se můžete těšit na tři různá přestávková menu, a to v podobě čerstvých wrapů, quichů, chlebíčků v moderní podobě nebo anglických sendvičů, vždy doplněné o vynikající dezerty. V případě celodenního semináře poté bude připraveno obědové menu se vším všudy. Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je v přihlášce do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro vás zařídíme odpovídající stravu.

K prvotřídnímu občerstvení patří také prvotřídní nápoje: v tomto směru jsme navázali spolupráci se společností White Grant s.r.o., která získala výhradní zastoupení výrobků Dammann Frères v České republice.

Tradice čaje Dammann sahá až do roku 1692, kdy první z rodu Dammannů dostal od krále Ludvíka XIV. privilegium prodávat čaj v tehdejší Francii. Počátkem 20. století na rodinnou tradici navázali bratři Robert a Pierre Dammannovi, velcí milovníci čaje, a založili společnost známou pod jménem Dammann Frères. S exkluzivními a kvalitními čaji této značky se nyní můžete setkat v  Randls Training.

 

Stále ještě neveříte, že s námi Vás budou školení bavit skutečně ve všech ohledech? Přijďte se přesvědčit!

 
Za naším projektem stojí silný partner