Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Profesionální lektoři

 
Profesionální lektoři
Potřebná témata
Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Klíčovou osobností –  zakladatelkou Randl Training a zároveň patronkou celého projektu –  je Nataša Randlová.  Advokátka se specializací na pracovní právo a související oblasti, je partnerkou advokátní kanceláře Randl Partners, autorkou řady pracovněprávních publikací a vyhledávanou lektorkou, která přednáší na domácích i zahraničních konferencích a školeních. Nataša Randlová rovněž vyučuje pracovní právo na katedře andragogiky FF UK a je členkou Pracovní komise Legislativní rady vlády pro pracovní právo a sociální věci.

V Randls Training dále pravidelně přednášejí také další členové týmu Randl Partners, kteří umí témata prakticky a srozumitelně podat díky svým hlubokým právním znalostem problematiky, kombinovaným s rozsáhlými zkušenostmi s přednáškovou činností. Advokát Ondřej Chlada bravurně ovládá veškeré praktické aspekty rozvazování pracovních poměrů či zaměstnávání cizinců. Advokát Michal Peškar se zaměřuje zejména na oblast pracovní doby, a to včetně podrobných propočtů a návrhů složitých harmonogramů směn, a související otázky ohledně dovolené a odměňování.

V neposlední řadě zveme jako přednášející také různé zajímavé a dobře prověřené hosty, za jejichž nejvyšší kvalitu se můžeme zaručit: od tvůrců pracovněprávní legislativy, přes inspektory práce a soudce až po daňové poradce. Vybíráme pro vás ty nejlepší odborníky!

Jako účastník semináře získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

 
Za naším projektem stojí silný partner