Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Naši lektoři / hosté

 
Nataša Randlová  

Nataša Randlová

Nataša Randlová je nejen lektorkou Randls Training, ale zároveň také patronkou celého projektu. Zakládající partnerka advokátní kanceláře Randl Partners se během své právní praxe zaměřené výhradně na pracovní právo setkala snad se všemi oblastmi tohoto odvětví. Zejména se však Nataša specializuje na oblast kolektivního vyjednávání, přechodu práv a povinností, dočasného přidělování zaměstnanců a personalistiku.
 
Pavel Randl  

Pavel Randl

Pavel Randl je zakládajícím partnerem a hlavou advokátní kanceláře Randl Partners. Od počátku své právní praxe se věnuje zejména obchodnímu právu se zaměřením na právo obchodních korporací. Spolu se svým týmem dále poskytuje klientům právní služby v oblasti fúzí a akvizic, soutěžního a správního práva, restrukturalizací, mezinárodního obchodu a bankovnictví. Rozsáhlé advokátní zkušenosti Pavel doplňuje neméně rozsáhlou přednáškovou činností.
 
Jarmila Chlumová  

Jarmila Chlumová

Jarmila Chlumová stála spolu s Natašou Randlovou u zrodu Randls Training a nyní ve vzdělávacím centru působí na pozici ředitelky. Jako dlouholetá HR ředitelka v mezinárodní bance nasbírala spoustu praktických zkušeností v oblasti personalistiky, které nyní může v Randls Training zúročit jako lektorka.
 
Ondřej Chlada  

Ondřej Chlada

Ondřej Chlada je součástí týmu Randl Partners od okamžiku založení kanceláře. V průběhu své dlouholeté praxe v oblasti pracovního práva, obohacené o rozsáhlou přednáškovou činnost, se Ondřej zaměřil zejména na problematiku ukončování pracovních poměrů, oblast zaměstnanosti, kolektivní vyjednávání a v neposlední řadě také na zaměstnávání cizinců v České republice a s tím související imigrační záležitosti.
 
Irena Lišková  

Irena Lišková

Irena Lišková přišla do Randl Partners několik měsíců po založení kanceláře. V současnosti působí na pozici spolupracující advokátky se zaměřením na právo obchodních korporací, závazky a právo nemovitostí. Její specializací je též oblast bankovnictví a problematika AML (anti-money laundering). Dlouhodobě se Irena věnuje také tématům propojujícím pracovněprávní a obchodní tým Randls, jako na příklad problematice švarcsystému, souběhu funkcí nebo smlouvám o výkonu funkce.
 
Michal Peškar  

Michal Peškar

Michal Peškar přišel do Randl Partners již jako student, následně se stal advokátním koncipientem a nyní působí jako advokát. Při svém mnohaletém působení v oblasti pracovního práva se zaměřuje zejména na oblast pracovní doby, a to včetně podrobných propočtů a návrhů složitých harmonogramů směn, a související otázky ohledně dovolené a odměňování. Na rozdíl od velké části právníků se matematiky nebojí a naopak ji při své práci rád využívá.
 
Tomáš Neuvirt  

Tomáš Neuvirt

Tomáš Neuvirt působí jako spolupracující advokát. V rámci pracovního práva se specializuje na kolektivní vyjednávání, ukončování pracovních poměrů, cestovní náhrady, odborové organizace.
   

Hosté

Adela Skoupá  

Adela Skoupá

Odborná konzultantka, která v Centru Petra Havlíčka vede tým specialistů. Zabývá se především funkční diagnostikou a následnou optimalizací stravovacího a pohybového režimu. Absolventka Fakulty tělesné kultury UP v Olomouci (obor Tělesná výchova a sport – učitelství pro střední školy) se dlouhodobě věnuje práci s lidmi, kteří bojují s nadváhou, nejsou spokojeni s proporcemi svého těla, fyzickou kondicí a životním stylem. Smysl péče o vlastní tělo a fyzickou i psychickou kondici pochopila už mnohem dříve, jako vrcholový sportovec, jehož jediným nástrojem je správně fungující organismus.
 
Lenka Olšanská  

Lenka Olšanská

Koučka a mentorka, která své znalosti a zkušenosti z korporátního prostředí, kde působila na různých manažerských pozicích, zúročuje prostřednictvím úspěšných vzdělávacích programů, koučování a poradenství pro firmy, neziskové organizace a jednotlivce. Praktické semináře a workshopy, které pořádá, se nejčastěji zaměřují na témata týmová práce a vedení týmu, vedení lidí a rozvoj klíčových kompetencí vedoucích pracovníků na všech úrovních řízení, efektivní komunikace, koučování a mentorování či rozhodovací procesy.
 
Za naším projektem stojí silný partner