Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Aktuality

 

PODZIMNÍ PLÁN SEMINÁŘŮ je připravený 3. 9. 2018


Existence odborové organizace bývá pro personalisty někdy noční můru, neboť se obávají, že nebudou vědět jak s odbory spolupracovat, jaké jsou jejich povinnosti vůči těmto zástupcům zaměstnavatele. Pokud se chcete dozvědět, jak nejlépe nastavit pravidla pro vyjednávání s  odbory, přijďte se poradit s Natašou Randlovou a Tomáše Neuvirtem. Seminář proběhne už 20. září 2018.

Hledáte tolik potřebné zaměstnance v zahraničí? Na školení, které pořádáme 24. října 2018, Vám představíme vám jednotlivá povolení, která si musíte opatřit v jednotlivých situacích. Dozvíte se také, jaké speciální projekty organizované napříč jednotlivými ministerstvy, Vám mohou získávání potřebných povolení zjednodušit.

V listopadu (15.11. 2018) se opět můžete těšit na vedoucího inspektora Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký a Liberecký kraj pana Aleše Kalvodu. Seminář, který povede společně s Natašu Randlovou, slibuje originální pohled na problematiku agenturního zaměstnávání, a to právě paralelně z perspektivy advokáta a inspektora práce. Seznámíme Vás také s aktuální judikaturou v oblasti agenturního zaměstnávání a nelegálního zaměstnávání a také s plánovanými změnami.  A upozorňujeme, že školení není pokračováním předešlých dílů, které jsme pořádali v minulých letech. Je tedy vhodné i pro ty, co na našem školení o agenturách ještě nebyli, nebo pro ty, co si chtějí zopakovat i základní aspekty této úpravy.

Působí Vaše společnosti i na Slovensku? Pak tu máme školení právě pro Vás, protože letos byla na Slovensku přijata roozsáhlá novela tamního zákoníku práce. Všechny novinky s Vámi detailně probere advokát Dušan Nitschneider na semináři, který pořádáme 22. listopadu 2018.

Agendu firemních automobilů používané i pro soukromé účely a vše s touto problematikou spojené, si zopakujeme a zdokonalíme se s Ondrou Chladou 4.12.2018.

Detaily k jednotlivým školením naleznete zde: http://www.randlstraining.com/

.

                         

 
Za naším projektem stojí silný partner