Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Aktuality

 

LETNÍ ŠKOLA 2018: podívejte se na program školení 15. 5. 2018

Co nabízí Letní škola 2018, jejímž symbolem jsou vlčí máky?

Umíte sdělovat nepříjemné zprávy zaměstnancům? Umění efektivní komunikace a prezentace, když potřebujete druhé o něčem informovat, o něčem přesvědčit nebo je chcete motivovat ke změně myšlení či chování, by mělo být součástí výbavy nejen každého manažera. Koučka a mentorka Lenka Olšanská Vám objasní, jak vypadá struktura působivé pětiminutové prezentace. Dozvíte se, jaké argumenty jsou účinné i jak lze pohotově reagovat na námitky a kritické poznámky publika.

Nataša Randlová a Michal Peškar vysvětlí, co konkrétně je třeba sdělit zaměstnancům při oznámení o propuštění nebo převedení na jinou práci. Jak je na našich školeních zvykem, vše probereme praktickou formou, s řadou příkladů, názorných ukázek a doporučení. A nakonec si nabyté znalosti vyzkoušíte v roli personalisty, který informuje zaměstnance o propuštění nebo převedení na jinou práci.

Neschopenka u moře? Darování krve každý druhý pátek? Michal Peškar Vám objasní, kdy jde o překážky v práci a musíte zaměstnance omluvit z práce.

Nebudou chybět ani novinky v judikatuře za posledních 12 měsíců – diskuse o tématech, která se v každodenních situacích objevují nejčastěji - a řešit je musíte nejen Vy, ale i české soudy.

A co navíc?

Jsme to, co jíme, aneb povolený doping. Odborná konzultantka z Centra Petra Havlíčka představí praktická stravovací doporučení a tipy, které pomohou zvládat nejen hektické pracovní dny, ale i poradí, co nastartuje Váš mozek a co naopak zklidní stres.

Pozor: letos dvoudenní blok semináře na sebe navazuje, proto nemůžete přijít pouze v jeden den.

 
Za naším projektem stojí silný partner