Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Aktuality

 

Druhý ročník letní školy se opět vydařil - děkujeme všem zúčastněným! 31. 8. 2016

V červenci a srpnu proběhla v Randls Training druhá LETNÍ ŠKOLA, v jejímž průběhu účastníci podstoupili další netradiční školení z oblasti pracovního práva v kombinaci s tipy na cvičení a trendy v oblasti zdravého životního stylu. 

Červencové i srpnové školení probíhalo vždy ve dvou dnech. První den zahájilo trio psycholožka - HR konzultantka - právník ve složení Ester Danelová, Irena Svobodová a Ondřej Chlada s workshopem Skončení pracovního poměru z pohledu psychologie a práva. V odpoledních hodinách poté účastníky rozhýbal Filip Krusberský se svými tipy, proč se nebát začít cvičit pod dohledem osobního trenéra. První den nakonec uzavřela Nataša Randlová s informacemi o tom, kam se posunula pracovněprávní judikatura Nejvyššího soudu za posledních 12 měsíců.

Druhý den odstartovala opět Nataša Randlová s tématem očekávaných změn zákoníku práce, na které se můžeme těšit v roce 2017. Skvělými tipy na cvičení, aby záda ze sedavého zaměstnání nebolela, poté účastníky osvěžila fyzioterapeutka Veronika Chrapková. Po obědě formou Live Cooking, který nás přesvědčil, že vaření naživo je zábava, jsme se vrhli na novou úpravu pracovnělékařských služeb s Davidem Borovcem a den jsme zakončili oblíbenou pracovněprávní poradnou s Natašou Randlovou.

Všem zúčastněným (převážně dámám) bych tímto chtěli moc poděkovat a budeme se těšit na shledání na nějakém našem dalším školení v Randls Training! :) 

 
Za naším projektem stojí silný partner