Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Aktuality

 

Zveme vás na naši LETNÍ ŠKOLU pro personalisty 2016 1. 6. 2016

I v letošním roce vás srdečně zveme na tak trochu jiné školení – pojďme si uprostřed léta společně osvěžit své pracovněprávní znalosti, nahlédnout na problematiku personální praxe jinýma očima, probrat praktické tipy a zároveň udělat něco i pro sebe! Zapište si do diářů jeden ze dvou letních termínů naší oblíbené dvoudenní letní školy pro personalisty.

Na co se můžete těšit?

  • Skončení pracovního poměru okem psycholožky – je možné se naučit, jak „vhodně“ a „lehce“ ukončit pracovní poměr zaměstnance nejen z pohledu práva, ale také z pohledu psychologie? Jak správně ukončení zaměstnanci představit, jak uklidnit jeho emoce, jak zvládnout agresi, jak ho přesvědčit, aby předávanou výpověď podepsal - to vše, a mnohem více, v praktickém WORKSHOPU s psycholožkou a samozřejmě se zasazením do práva za pomoci advokáta specialisty na pracovní právo. Nebudete jen poslouchat, ale vše si rovněž vyzkoušíte.
  • Novela zákoníku práce v jasnějších obrysech - po připomínkovém řízení už budeme o dost moudřejší a poradíme vám, kde v rozpočtu pro rok 2017 podle chystaných změn ubrat a kde naopak přidat.
  • Novela zákona o specifických zdravotních službách - v oblasti pracovnělékařských služeb se od 1. 1. 2017 chystají změny, které by měly odstranit nejčastější praktické aplikační chyby - které to jsou a jak se na ně budete muset připravit?
  • Oblíbená pracovněprávní poradna a novinky v judikatuře za posledních 12 měsíců – diskuse o tématech, která se v každodenních situacích objevují nejčastěji - a řešit je musíte nejen vy, ale i české soudy.

A co navíc?

  • Fyzioterapeutka poradí, co dělat, aby ze sedavého zaměstnání záda nebolela.
  • Máte zkušenost s osobním trenérem? Bojíte se začít s cvičením pod profesionálním dohledem? Uvidíte, že není proč!
  • Vaření na živo je zábava – uvidíte (a také sníte) oběd, který vám doslova vznikne před očima.

Podrobný program dvoudenního školení najdete níže.

Těšíme se na setkání s vámi v Randls Training!


 
Za naším projektem stojí silný partner