Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Aktuality

 

Premiérová letní škola pro personalisty měla velký úspěch - tak za rok znovu! 28. 8. 2015

Ve dvou termínech v červenci a srpnu proběhly v Randls Training semináře tzv. LETNÍ ŠKOLY, v jejímž průběhu účastníci podstoupili zcela netradiční školení z oblasti pracovního práva v kombinaci se cvičením a trendy v oblasti zdravého životního stylu.

Prozkoušeny tak nebyly pouze znalosti, ale zároveň i chuťové a pohybové buňky, když poradkyně v oblasti výživy a zdravého způsobu života Hanka Zapletalová zasvětila všechny přítomné do tajů RAW FOOD a lektorka jógy Katka Nováková vybavila převážně dámské složení skupiny praktickými cviky a tipy na uvolnění strnulého těla při sezení v kanceláři .

„Z kombinace profesionálního přístupu v přátelském prostředí  s prezentací zdravého životního stylu se stala inspirace! Děkujeme.“

Iva Pavlíčková

DET NORSKE VERITAS CZ

Červencové i srpnové školení probíhalo vždy ve dvou dnech. První den zahájila Nataša Randlová přednáškou na téma „Jak správně postupovat při stížnosti zaměstnanců“, a po výborném RAW FOOD obědě, který byl pro nejednu zúčastněnou dámu nevšedním zážitkem, ji doplnil novinkami z pracovního práva Michal Vrajík.

Následující den poučila Jarmila Chlumová spolu s Davidem Borovcem přítomné o tom, na co se zaměřit při pracovních pohovorech a jak správně vést osobní složky zaměstnanců tak, abyste se nedostali do rozporu s právní úpravou ochrany osobních údajů. Nevšední setkání poté zakončila ve středu odpoledne opět Nataša Randlová, a to oblíbenou pracovněprávní poradnou, v jejímž průběhy byly zodpovězeny všechny dotazy z praxe jednotlivých účastníků.

„Letní škola byla nejlepší volbou pro zpestření letních měsíců personalisty. Zajímavý obsah, krásné prostory, profesionální lektoři, výborné občerstvení a v neposlední řadě příjemné bonusy pro odlehčení dne.“

Tereza Eichlerová

DET NORSKE VERITAS CZ

Když jsem dostala možnost účastnit se opět školení ve Vaší vzdělávací agentuře, tak jsem neváhala. Musím uznat, že každé školení je velmi přínosné, praktické a prováděné na velmi profesionální úrovni. Děkuji a budu se těšit na další školení.”

Petra Čmielová

Atos

Všem zúčastněným (převážně dámám) bych tímto chtěli moc poděkovat a budeme se těšit na shledání na nějakém našem dalším školení v Randls Training! :)

 
Za naším projektem stojí silný partner