Trénink s pěti "P"
Profesionální lektoři
Potřebná témata

Praktická forma
Příjemné prostředí
Prvotřídní občerstvení
 

Aktuality

 

Tisková konference k otevření nového školicího centra Randls Training 17. 9. 2014

Ve středu 17. září 2014 jsme v rámci neformálního setkání společně představili projekt nového školicího centra Randls Training přítomným novinářům a slavnostně tak zahájili jeho provoz.

Nataša Randlová, zakladatelka a lektorka Randls Training a partnerka advokátní kanceláře Randl Partners, která školicí centrum zaštiťuje, vysvětlila, co ji k otevření vlastní vzdělávací agentury vedlo. V rámci krátké prezentace také představila výsledky průzkumu mezi personalisty, z něhož vyplynula poměrně široká nespokojenost pracovníků v oblasti HR s nabídkou a úrovní školení poskytovaných současnými vzdělávacími agenturami (tiskovou zprávu k výsledům průzkumu naleznete zde).

Petr Hůrka, vysokoškolský pedagog a odborný konzultant pracovního práva, v rámci setkání krátce představil chystané legislativní změny v oblasti pracovního práva, které jsou – mimo jiné – také tématem školení nabízených Randls Training. Hana Urbanová, personální ředitelka hotelů Hilton Prague, seznámila přítomné s potřebami personalistů v praxi a Jarmila Chlumová, ředitelka Randls Training, představila školicí středisko a jeho chod po praktické stránce.

Součástí setkání bylo také představení originálního konceptu netradičního a zdravého občerstvení, které je součástí každého školení, a které pro Randls Training připravuje náš dlouhodobý spolupracovník, výjimečný kuchař a cukrář Markus Breier.

Tisková zpráva k otevření školicího centra Randls Training je ke stažení zde.

Níže si můžete prohlédnout také několik fotografií z akce.

 


 
Za naším projektem stojí silný partner